moc korzyści, które docenisz

E-learningowa platforma edukacyjna Kogidu, to połączenie prostoty obsługi z zaawansowanymi funkcjami, co czyni ją jednym z najlepszych produktów tego typu dostępnych na polskim rynku. Czuwamy nad jej ciągłym rozwojem i systematycznie poszerzamy jej funkcjonalność, aby odpowiadała potrzebom klientów bez względu na profil ich biznesowej aktywności. Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na Kogidu, doceniają korzyści płynące z e-learningu.

 
 
prostota i funkcjonalność.png

PRostota i Funkcjonalność

Dzięki Kogidu, klient otrzymuje pełen zestaw narzędzi wyjątkowo łatwych w konfiguracji. Można je dowolnie skalować, aby umożliwić prowadzenie wirtualnych szkoleń dla jak największej grupy uczestników. Staraliśmy się dopracować każdy szczegół, ale pozostajemy otwarci na wszelkie uwagi naszych użytkowników. Wszystko po to, aby platforma e-learningowa Kogidu mogła optymalnie wywiązywać się ze swoich zadań w każdej sytuacji. Skorzystaj z prostoty i funkcjonalności Kogidu i sprawdź korzyści, jakie daje e-learning.


optymalizacja KOSZTÓW

Realizacja tradycyjnych szkoleń potrafi pochłonąć znaczną część firmowego budżetu, a przecież wydatki zawsze trzeba optymalizować. Mając to na uwadze, wiele przedsiębiorstw, coraz częściej poszukuje rozwiązań podobnych do tych, które oferuje edukacyjna platforma e-learningowa Kogidu. Oszczędność pieniędzy i czasu, to niezaprzeczalne korzyści e-learningu w porównaniu do klasycznych, stacjonarnych szkoleń. Dlatego już teraz sięgnij po nasze rozwiązanie i zmniejsz wydatki na edukację swoich pracowników.

optymalizacja kosztow.png

oszczednosc czasu.png

Oszczędność CZASU

Osoby korzystające z platformy e-learningowej Kogidu mają stały dostęp do szkoleń, 24h, 7 dni w tygodniu. Sami wybierają dogodny moment na naukę: w pracy, w domu, a nawet podczas podróży i oszczędzają czas przeznaczony na dojazdy do miejsc, w których odbywają się tradycyjne zajęcia. Czas oszczędzają również szkolący, którzy dzięki zaawansowanym narzędziom w krótkim czasie mogą przygotować i zaktualizować materiały edukacyjne. Sprawdź, ile czasu zaoszczędzisz korzystając z platformy edukacyjnej Kogidu i doceń korzyści e-learningu.


Platforma e-learningowa dla każdego

Ogromną zaletą platformy e-learningowej Kogidu jest jej duża elastyczność w zaspokajaniu różnorodnych potrzeb edukacyjnych organizacji. Przy pomocy nowoczesnej platformy edukacyjnej można wdrażać nowych pracowników, edukować osoby, które powinny doskonalić swoje zawodowy umiejętności, a także podwyższać kwalifikacje kontrahentów. Przekonaj się, jak z każdym szkoleniem, zrealizowanym na platformie Kogidu, rosną kompetencje Twoich pracowników i współpracowników i sam oceń korzyści jakie daje e-learning.

platforma e-learningowa dla kazdego.png

latwosc rozbudowy.png

Łatwość ROZBUDOWY

Kogidu jest narzędziem, które sprawdziło się już wielu firmach. Dlaczego? Bo bazuje na nowoczesnych modułach o bogatej funkcjonalności. Ale to nie wszystko: w razie potrzeby zakres funkcji jest aktualizowany o nowe, przydatne elementy. Dzięki temu nasza platforma e-learningowa ciągle się rozwija. Chcemy, aby Kogidu spełniało oczekiwania przedsiębiorców, którzy są świadomi korzyści płynących z e-learningu oraz poszukują solidnego narzędzia o wysokiej skuteczności i szerokim spektrum funkcjonalności. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i razem wypracujmy najlepsze rozwiązanie.


Wszystko pod konrolą

Zadbaliśmy o to, aby platforma e-learningowa Kogidu nie była tylko i wyłącznie narzędziem do dystrybucji materiałów edukacyjnych. Menadżerowie nadzorujący szkolenia mają dostęp do statystyk i danych, na podstawie których mogą ocenić zaangażowanie szkolących się śledzić ich postępy w nauce. Wszystko bazuje na intuicyjnym interfejsie, dzięki któremu dostęp do funkcji analitycznych staje się banalnie proste dla każdego i pozwala w pełni docenić korzyści jakie daje e-learning. Przekonaj się, że siła leży w prostocie.

analiza postepow.png

nowatorski e-learning na ktory cie stac.png

Nowatorski e-learning, na który Cię stać

Na całym świecie większe oraz mniejsze firmy dążą do tego, aby edukować swoje kadry za pomocą nowoczesnych narzędzi szkoleniowych przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Efektywna platforma e-learningowa wcale nie musi być droga. Dlatego stosujemy bardzo elastyczną politykę cenową dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości. Dołącz do naszych klientów i przekonaj się, że koszty e-learningu mogą być niższe niż myślisz, a korzyści większe niż się spodziewasz.

Dziękujemy za zaufanie

Już ponad 3000 osób podwyższa swoje kwalifikacje za pomocą platformy e-learningowej Kogidu. Cieszymy się, że mamy w tym swój udział.

 


Kogidu jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują prostego, ekonomicznego rozwiązania do zdalnego szkolenia pracowników.
— Karolina Krzywicka-Szpor, Moya

Platforma e-learningowa. MOC możliwości.

Kogidu, to e-learningowa platforma edukacyjna dla firm, dzięki której możesz zadbać o rozwój pracownika już od pierwszego dnia zatrudnienia. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracyjnym, dostosowanie funkcjonalności platformy e-learningowej do potrzeb i specyfiki Twojej działalności, nigdy nie było łatwiejsze.

 

ON-BOARDING

Wprowadzenie nowego pracownika do firmy wymaga zapoznanie go z procedurami, metodami pracy, kulturą organizacji, misją, priorytetami. Konieczność wielokrotnego powtarzania tego samego procesu przy każdym zatrudnieniu jest żmudne i wymagające. Zdarza się, że ze względu na brak czasu, rozproszenie i niespójność materiałów szkoleniowych, proces ten nie jest przeprowadzany w optymalny sposób. Kogidu, platforma edukacyjna dla firm, umożliwia stworzenie standardowego programu on-boardingowego oraz jego łatwą aktualizację. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy nowy pracownik zapozna się ze wszystkimi informacjami, które są mu niezbędne do rozpoczęcia pracy w Twojej organizacji.


ROZWÓJ KARIERY

Według obiegowej opinii największą motywacją do pracy są pieniądze. Jednak badania pokazuję, że pracownicy najbardziej cenią sobie możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, stworzyliśmy Kogidu, e-learningową platformę edukacyjną, dzięki której możesz zarządzać edukacją, a tym samym, ciągłym rozwojem swoich pracowników. Każda grupa pracowników może mieć osobny plan szkoleniowy z indywidualnymi zestawami materiałów i wyznaczonymi celami. Ty ustalasz plan i ścieżkę rozwoju każdego ze swoich pracowników, a Kogidu pozwala Ci na szybkie i efektywne wdrożenie tych planów. Za osiągnięcia pracownik otrzymuje nagrody w postaci punktów, odznak i poziomów.


Konrola POSTĘPÓW w NAUCE

To nie koniec możliwości. Platforma e-learningowa Kogidu pozwoli Ci nie tylko tworzyć plany edukacyjne, dystrybuować materiały szkoleniowe i motywować za pomocą grywalizacji, ale dzięki gromadzonym danym, również śledzić na bieżąco postępy w nauce, aktywność i osiągnięcia każdego pracownika. Decydując się na Kogidu całość informacji, w postaci zestawień, wykresów i szczegółowych raportów, będziesz miał w jednym miejscu, przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.


PRZYDATNE FUNKCJE w ZASIĘGU RĘKI

Platforma e-learningowa Kogidu, to wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie wspierać rozwój kadry pracowniczej zarówno podczas on-boardingu, jak i na dalszych etapach kariery.

Programy EDUKACYJNE

Stwórz indywidualne programy edukacyjne dla swoich pracowników.

Więcej

Kursy e-learningowe

Wykorzystaj kursy zgodne
ze standardem SCORM.

Więcej

Grywalizacja

Motywuj za pomocą punktów, rankingów, poziomów i odznak.

Więcej

Biblioteka wiedzy

Zgromadź materiały edukacyjne w jednym miejscu

Więcej

Testy, Quizy, Ankiety

Zweryfikuj wiedzę. Poznaj opinie.

Więcej

Analiza Postępów

Sprawdź wyniki i postępy w nauce.

Więcej


Przetestuj Platformę e-learningową Kogidu 

Nie jesteś pewien, czy platforma edukacyjna dla firm, którą proponujemy, sprawdzi się w prowadzonej przez Ciebie działalności? Sprawdź nas. Wypróbuj darmową, 30-dniową wersję demo platformy Kogidu. Zarejestruj się na naszej stronie, poznaj nas i przetestuj. Platforma jest w taki sposób skonstruowana, że pozwala na elastyczne dopasowanie panelu do charakteru działania Twojej firmy. Zapewniamy nie tylko narzędzie, ale kompleksową obsługę, co oznacza, że poza samym produktem, otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie wdrożenia platformy. Jesteśmy przekonani, że platforma e-learningowa Kogidu usprawnieni proces edukacyjny w Twojej firmie i pozwoli na znaczną redukcja kosztów, które ponosisz na rozwój swoich pracowników.

 
 

Wiedza to Twoja siła. Podziel się nią z Innymi.

Kogidu to platforma e-learningowa, która sprawi, że zarządzanie wiedzą i kompetencjami w Twojej organizacji stanie się skuteczniejsze niż kiedykolwiek. Usprawnij procesy w firmie i zwiększ jej rynkowy potencjał.  Stwórz jasną ścieżkę rozwoju dla pracowników, wdrażaj nowych członków zespołu i edukuj swoich klientów. Skutecznie, wygodnie i prosto do celu, który obrałeś. 

 
 

Wdrażaj nowych pracowników

Pierwsze dni w nowej pracy to zawsze wyzwanie. Przyswojenie nowych reguł gry – zadań, obowiązków czy procedur – może być przytłaczające. Ułatw życie sobie i nowym pracownikom. Kogidu usprawni on-boarding i spowoduje, że proces stanie się bardziej przyjazny dla nowego członka zespołu.

Więcej

WspIERAJ i motywUJ

Zaangażuj pracownika w proces edukacji. Nauka wciągająca jak najlepsza gra komputerowa? Tak właśnie działa Kogidu. Platforma wykorzystuje elementy grywalizacji, by szkolenie przyciągało uwagę i angażowało. Dzięki temu jego uczestnicy przyswajają wiedzę oraz kompetencje – efektywnie i na długo.

Więcej


RozwijAJ kompetencjE

Zgrany i wykwalifikowany zespół to podstawa sukcesu firmy. Zbuduj solidne podstawy firmy. Kogidu pozwoli Twoim pracownikom się rozwijać. Krok po kroku, w kierunku, który jasno określisz. Budowanie kompetencji miękkich, automatyzacja obowiązujących procedur, wdrażanie nowych… E-learning pozwoli Tobie i Twojemu zespołowi osiągać zamierzone cele.

Więcej

Monitoruj postępy w nauce

Nauka to długotrwały proces, a nie jednorazowe szkolenie. Kogidu pozwoli Ci pójść o krok dalej. Monitoruj popularność przygotowanych szkoleń oraz ich efektywność i rozliczaj zespół z postępów. Wykorzystaj e-learning jako dodatkową metodę oceny pracowników i zachęcaj ich do poszerzania kompetencji.

Więcej


Planuj i zarządzaj

Twórz kompletne programy szkoleniowe dla początkujących i zaawansowanych. Zaplanuj rozwój zespołu od A do Z. Stwórz kursantom możliwość rozbudowywania kompetencji krok po kroku. Przygotuj kompletne programy szkoleniowe i swobodnie nimi zarządzaj, np. dopasowując je do potrzeb poszczególnych działów firmy.

Więcej

Angażuj swoich kontrahentów

Wykorzystaj Kogidu do edukowania swoich kontrahentów. Pozwól im lepiej poznać Twoje produkty i zaangażuj we współpracę. Wykorzystaj e-learning jako element strategii marketingowej i budowania głębszych relacji.

Więcej

Wdrażamy, administrujemy, Wykonujemy Kursy

Zgłaszając się do nas, możesz być pewien kompleksowej obsługi na każdym etapie wdrożenia platformy e-learningowej Kogidu.

 
 
wdrozenie.jpg

Wdrożenie

Od momentu zgłoszenia się do nas, aż po całkowite uruchomienie platformy, klienci otrzymują nasze pełne wsparcie. Pomagamy, doradzamy i dobieramy najlepsze rozwiązania.


administracja.jpg

Administracja

Pomagamy w zarządzaniu wszystkimi elementami systemu – administrujemy użytkownikami, programami edukacyjnymi i materiałami szkoleniowymi.

 


kursy.jpg

Kursy

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie tworzenia szkoleń – od wykonania storyboardu, poprzez projekt graficzny, aż po gotowy, interaktywny kurs.

Więcej


WYPRÓBUJ ZA DARMO PRZEZ 30 DNI

Już dziś poznaj możliwości i zalety firmowej platformy e-learningowej Kogidu!