+ Co to jest MedPad?

MedPad jest aplikacją służącą do zaprezentowania treści promocyjnych za pomocą iPada. Treści te są automatycznie dostosowywane do profilu klienta na podstawie danych CRM.

+ Co to jest MedPad CMS?

MedPad CMS jest aplikacją webową służącą do zarządzania treściami, użytkownikami i parametrami kampanii promocyjnej przeprowadzonej za pomocą MedPada.

+ Co to jest MedPad Analytics?

MedPad Analtytics jest aplikacją webową, która umożliwia wgląd i analizę danych gromadzonych za pomocą MedPada.

+ Jakie są wymagania sprzętowe dla MedPad CLM?

MedPad jest aplikacją stworzoną na iPada i do poprawnego działania wymaga minimum iPada Air2 wi-fi+Cellular, 32 MB oraz iOS 10.

+ Ile kosztuje MedPad?

MP udostępniany jest w modelu licencyjnym. Cena uzależniona jest od czasu trwania licencji oraz liczby użytkowników oraz dodatkowych usług. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

+ Czy mogę tworzyć własną bazę danych?

Tak. MedPad umożliwia samodzielne tworzenie bazy kontaktów zgodnie z wymogami GIODO.

+ Jakie formaty plików są obsługiwane przez MedPada?

MedPad umożliwia wyświetlanie interaktywnych prezentacji, dokumentów, filmów oraz grafik. Akceptowane formaty to HTML5, PDF, mp4, JPG i PNG.

+ Czy MedPad wymaga połączenia z internetem w trakcie wizyty?

Nie. W trakcie wizyty MedPad pracuje w trybie off-line. Dzięki temu prezentacja może odbyć się nawet w miejscu, w którym nie ma dostępu do internetu lub połączenie jest słabej jakości. MedPad wymaga połączenia z internetem podczas synchronizacji danych CRM, wysyłki raportu z wizyty oraz podczas aktualizacji biblioteki.

+ Czy MedPad dostępny jest w AppStore?

Nie. MedPad dostępny jest tylko w ramach wewnętrznej dystrybucji (in-house). Aplikację można pobrać ze strony, którą udostępniamy w ramach licencji. Możliwa jest również instalacja przez system MDM.

+ Czy MedPad umożliwia wysyłkę mailingów?

Tak. MedPad posiada wbudowany system do wysyłki mailingów z możliwością analizy na poziomie wskaźników OR i CtOR

+ Czy MedPad umożliwia planowanie wizyt?

Tak. Przedstawiciel ma do swojej dyspozycji kalendarz, w którym może planować wizyty w poszczególnych targetach. Kalendarz umożliwia wybranie osoby, miejsca spotkania, czasu oraz daty a także ustawienie przypomnienia o wizycie.

+ Czy MedPad przechowuję historię wizyt?

Tak. Przedstawiciel ma dostęp do pełnej historii wizyt, które zostały przeprowadzone u klienta zarówno przez niego jak i przez innych przedstawicieli. Historia wizyt zawiera szczegółowe informacje na temat miejsca, czasu oraz przebiegu wizyty.

+ Czy moje dane są bezpieczne?

Tak. Cała komunikacja między MedPadem i back-endem jest szyfrowana. Dostęp do MedPada mają tylko zarejestrowani użytkownicy.

+ Czy mogę zaimportować do MedPad własną bazą danych?

Tak. Przeprowadzenie importu bazy danych jest możliwe jest w ramach dodatkowej usługi.

 

POZNAJ MOŻLIWOŚCI MEDPADA

Jeśli chcesz poznać możliwości MedPada i porozmawiać o wdrożeniu wielokanałowej kampanii promocyjnej w Twojej firmie, napisz do nas.