Platforma e-learningowa. MOC możliwości.

Kogidu, to e-learningowa platforma edukacyjna dla firm, dzięki której możesz zadbać o rozwój pracownika już od pierwszego dnia zatrudnienia. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracyjnym, dostosowanie funkcjonalności platformy e-learningowej do potrzeb i specyfiki Twojej działalności, nigdy nie było łatwiejsze.

 

ON-BOARDING

Wprowadzenie nowego pracownika do firmy wymaga zapoznanie go z procedurami, metodami pracy, kulturą organizacji, misją, priorytetami. Konieczność wielokrotnego powtarzania tego samego procesu przy każdym zatrudnieniu jest żmudne i wymagające. Zdarza się, że ze względu na brak czasu, rozproszenie i niespójność materiałów szkoleniowych, proces ten nie jest przeprowadzany w optymalny sposób. Kogidu, platforma edukacyjna dla firm, umożliwia stworzenie standardowego programu on-boardingowego oraz jego łatwą aktualizację. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy nowy pracownik zapozna się ze wszystkimi informacjami, które są mu niezbędne do rozpoczęcia pracy w Twojej organizacji.


ROZWÓJ KARIERY

Według obiegowej opinii największą motywacją do pracy są pieniądze. Jednak badania pokazuję, że pracownicy najbardziej cenią sobie możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, stworzyliśmy Kogidu, e-learningową platformę edukacyjną, dzięki której możesz zarządzać edukacją, a tym samym, ciągłym rozwojem swoich pracowników. Każda grupa pracowników może mieć osobny plan szkoleniowy z indywidualnymi zestawami materiałów i wyznaczonymi celami. Ty ustalasz plan i ścieżkę rozwoju każdego ze swoich pracowników, a Kogidu pozwala Ci na szybkie i efektywne wdrożenie tych planów. Za osiągnięcia pracownik otrzymuje nagrody w postaci punktów, odznak i poziomów.


Konrola POSTĘPÓW w NAUCE

To nie koniec możliwości. Platforma e-learningowa Kogidu pozwoli Ci nie tylko tworzyć plany edukacyjne, dystrybuować materiały szkoleniowe i motywować za pomocą grywalizacji, ale dzięki gromadzonym danym, również śledzić na bieżąco postępy w nauce, aktywność i osiągnięcia każdego pracownika. Decydując się na Kogidu całość informacji, w postaci zestawień, wykresów i szczegółowych raportów, będziesz miał w jednym miejscu, przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.


PRZYDATNE FUNKCJE w ZASIĘGU RĘKI

Platforma e-learningowa Kogidu, to wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie wspierać rozwój kadry pracowniczej zarówno podczas on-boardingu, jak i na dalszych etapach kariery.

Programy EDUKACYJNE

Stwórz indywidualne programy edukacyjne dla swoich pracowników.

Więcej

Kursy e-learningowe

Wykorzystaj kursy zgodne
ze standardem SCORM.

Więcej

Grywalizacja

Motywuj za pomocą punktów, rankingów, poziomów i odznak.

Więcej

Biblioteka wiedzy

Zgromadź materiały edukacyjne w jednym miejscu

Więcej

Testy, Quizy, Ankiety

Zweryfikuj wiedzę. Poznaj opinie.

Więcej

Analiza Postępów

Sprawdź wyniki i postępy w nauce.

Więcej


Przetestuj Platformę e-learningową Kogidu 

Nie jesteś pewien, czy platforma edukacyjna dla firm, którą proponujemy, sprawdzi się w prowadzonej przez Ciebie działalności? Sprawdź nas. Wypróbuj darmową, 30-dniową wersję demo platformy Kogidu. Zarejestruj się na naszej stronie, poznaj nas i przetestuj. Platforma jest w taki sposób skonstruowana, że pozwala na elastyczne dopasowanie panelu do charakteru działania Twojej firmy. Zapewniamy nie tylko narzędzie, ale kompleksową obsługę, co oznacza, że poza samym produktem, otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie wdrożenia platformy. Jesteśmy przekonani, że platforma e-learningowa Kogidu usprawnieni proces edukacyjny w Twojej firmie i pozwoli na znaczną redukcja kosztów, które ponosisz na rozwój swoich pracowników.