MOC Korzyści tu i teraz

Kogidu, to e-learningowa platforma edukacyjna dla firm, dzięki której możesz zadbać o rozwój pracownika już od pierwszego dnia zatrudnienia. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracyjnym, dostosowanie funkcjonalności platformy e-learningowej do potrzeb i specyfiki Twojej działalności, nigdy nie było łatwiejsze.

 

ON-BOARDING

Wprowadzenie nowego pracownika do firmy wymaga zapoznanie go z procedurami, metodami pracy, kulturą organizacji, misją, priorytetami. Konieczność wielokrotnego powtarzania tego samego procesu przy każdym zatrudnieniu jest żmudne i wymagające. Zdarza się, że ze względu na brak czasu, rozproszenie i niespójność materiałów szkoleniowych, proces ten nie jest przeprowadzany w optymalny sposób. Kogidu, platforma edukacyjna dla firm, umożliwia stworzenie standardowego programu on-boardingowego oraz jego łatwą aktualizację. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy nowy pracownik zapozna się ze wszystkimi informacjami, które są mu niezbędne do rozpoczęcia pracy w Twojej organizacji.


ROZWÓJ KARIERY

Według obiegowej opinii największą motywacją do pracy są pieniądze. Jednak badania pokazuję, że pracownicy najbardziej cenią sobie możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, stworzyliśmy Kogidu, e-learningową platformę edukacyjną, dzięki której możesz zarządzać edukacją, a tym samym, ciągłym rozwojem swoich pracowników. Każda grupa pracowników może mieć osobny plan szkoleniowy z indywidualnymi zestawami materiałów i wyznaczonymi celami. Ty ustalasz plan i ścieżkę rozwoju każdego ze swoich pracowników, a Kogidu pozwala Ci na szybkie i efektywne wdrożenie tych planów. Za osiągnięcia pracownik otrzymuje nagrody w postaci punktów, odznak i poziomów.


Konrola POSTĘPÓW w NAUCE

To nie koniec możliwości. Platforma e-learningowa Kogidu pozwoli Ci nie tylko tworzyć plany edukacyjne, dystrybuować materiały szkoleniowe i motywować za pomocą grywalizacji, ale dzięki gromadzonym danym, również śledzić na bieżąco postępy w nauce, aktywność i osiągnięcia każdego pracownika. Decydując się na Kogidu całość informacji, w postaci zestawień, wykresów i szczegółowych raportów, będziesz miał w jednym miejscu, przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.