Co oferujemy?

W ramach umowy licencyjnej otrzymujesz dostęp nie tylko do aplikacji MedPad, ale również MedPad Analytics, dzięki któremu możesz monitorować przebieg swojej kampanii. Świadczymy także dodatkowe usługi, które pomogą Ci w skutecznym przeprowadzeniu kampanii promocyjnej.

 
konfiguracja.png

KONFIGURACJA

Przeprowadzimy konfigurację systemu, aby dostosować go do struktury organizacyjnej Twojej firmy: wprowadzimy użytkowników i zaimportujemy klientów, dodamy materiały promocyjne, określimy cele jakościowe i ilościowe w poszczególnych segmentach. Jednym słowem - przygotujemy system do pracy.


szkolenie.png

SZKOLENIE

Naszym priorytetem przy tworzeniu MedPada był prosty i intuicyjny interfejs, który można samodzielnie opanować w ciągu kilku minut. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że Twoi pracownicy poznali wszystkie funkcjonalności systemu MedPad, to chętnie ich przeszkolimy.


kreacja.png

KREACJA

Podstawą sukcesu kampanii multichannel są odpowiednio przygotowane materiały promocyjne. Nasz doświadczony zespół zajmuje się od lat tworzeniem prezentacji CLM, mailingów, serwisów produktowych zarówno na poziomie merytorycznym, koncepcyjnym, graficznym jak i developerskim.


wsparcie.png

WSPARCIE

W trakcie trwania umowy zapewniamy wsparcie dla przedstawicieli i menedżerów w ramach help-desku. Wystarczy wysłać do nas zgłoszenie, a my postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.


integracja.png

INTEGRACJA

MedPad został zbudowany z myślą o łatwej integracji. Jeśli korzystasz już z systemu CRM nie musisz martwić się o dane, które do tej pory zgromadziłeś. Zaimportujemy je do MedPada tak, abyś nie stracił żadnej informacji o swoich klientach.


kastomizacja.png

KASTOMIZACJA

Przy tworzeniu MedPada kierowaliśmy się własną wiedzą i doświadczeniem ale również uważnie słuchaliśmy naszych klientów. Dzięki temu udało nam się stworzyć aplikację CLM, która spełnia oczekiwania zarówno przedstawicieli jak i menedżerów. Jeśli jednak potrzebujesz funkcjonalności specyficznych dla swojej organizacji, nie ma problemu - możemy dostosować MedPada do Twoich wymagań.


Poznaj możliwości MedPAda

Jeśli chcesz poznać możliwości MedPada i porozmawiać o wdrożeniu wielokanałowej kampanii promocyjnej w Twojej firmie, umów się na demo.