Tworzymy prezentacje e-detailingowe, które pomogą Twojemu przedstawicielowi w przeprowadzeniu skutecznej wizyty promocyjnej w gabinecie lekarskim i w aptece. Od wielu lat współpracujemy z wiodącymi producentami leków na receptę, OTC i suplementów diety. Wykonaliśmy setki prezentacji i tysiące slajdów. Zdobyliśmy doświadczenie, którym chętnie się z Tobą podzielimy.

 
 
logotypy strona.jpg

 
Pracownicy Wecreo dali się poznać jako wysokiej klasy specjaliści w zakresie tworzenia przezentacji e-detailingowych.
— Maciej Zakrzewski, Nutricia
 

 

W jaki sposób STworzymy Twoją
Przentację E-detailingową?

 
brief.jpg

Zaczniemy od Analizy Briefu

Napisz, kto jest odbiorcą Twojej prezentacji e-detalingowej: lekarz, czy farmaceuta. Opisz swój produkt. Czy jest to lek na receptę, OTC, czy suplement diety. Wskaż jego unikalną wartość. Dołącz materiały merytoryczne i graficzne. Określ swoje oczekiwania. Na tej podstawie będziemy mogli opracować koncepcję prezentacji i przedstawić Ci wstępną wycenę.

storyboard.jpg

PRzygotujemy Storyboard

Zanim przystąpimy do prac graficznych i programistycznych stworzymy zarys prezentacji e-detailingowej w postaci storyboardu. Wykonamy szkice slajdów, animacji i interakcji, tak abyś mógł zrozumieć mechanikę i architekturę całości. Storyboard jest podstawą dla projektu graficznego.

 
 
 
grafika.jpg

Wykonamy Projekt graFiczny

W ramach tego etapu otrzymasz projekt całej prezentacji e-detailingowej: wszystkich slajdów wraz z odsłonami. To jest najlepszy moment na wprowadzanie zmian. W ramach umowy możesz wprowadzić aż 3 tury poprawek. Po akceptacji przygotujemy ostateczną wycenę.

kodowanie.jpg

zakodujemy pod Twój CLM

Zaprojektowane slajdy trafią w ręce informatyka, który zajmie się kodowaniem pod wybrany system CLM. Gotową prezentację udostępnimy do ostatecznej akceptacji, wprowadzimy drobne poprawki i na koniec przekażemy pliki administratorowi Twojego systemu.

 
 

 
Profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie, to cechy które są mocną stroną firmy od lat. Polecam współpracę!
— Renata Kaminska, Theapharma
 

 
 

Dlaczego lekarz zapamięta
Twoją prezentację e-detailingową?

W naszych prezentacjach e-detailingowych wykorzystujemy szereg mechanizmów, które zwiększają zapamiętywalność prezentacji, a tym samym zwiększają skuteczność wizyty Twojego przedstawiciela. Oto niektóre z nich:

 
 
 
 

Poznaj Nasze realizacje

 
kłosy 776239519.jpg

CAse 1

konferencja 314450531.jpg

CAse 2

 
 

Tworzymy prezentacje e-detailingowe
Dla wiodącYCH systemóW CLM

 
 
 

Posiadamy certyfikat QuintilesIMS uprawniający do tworzenia prezentacji e-detailingowych pod system MI Touch

 
 
eContent_Certf-logo.jpg
 
 
 

Co nas wyróżnia?

Nasz zespół specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu prezentacji e-detailingowych wykorzystywanych przez przedstawicieli firm farmaceutycznych.

 
 
 
wiedza medyczna_1.png

Posiadamy wiedzę medyczną

Projekty, które realizujemy są każdorazowo weryfikowane pod kątem ich poprawności merytorycznej. Pracując z nami, masz pewność, że rozmawiasz z ludźmi, którzy wiedzą co to biorównoważność, badania 3 fazy, czy efekt placebo.

 
 
kreatywnosc 2.png

Jesteśmy kreatywni

Kreatywność to coś znacznie więcej niż projektowanie, to umiejętność rozwiązywania problemów w oryginalny i nietypowy sposób. To szuka łączenia rzeczy na pozór ze sobą niezwiązanych. Nie bez powodu nazywamy się Wecreo. Kreatywność mamy w DNA.

 
 
klienci.png

Dbamy o klientów

Najbardziej cenimy sobie partnerskie relacje z klientami. Aby to osiągnąć staramy się realizować każdy projekt tak, jakby był naszym pierwszym projektem. Nie popadamy w rutynę, nie odgrzewamy kotletów. Angażujemy się, pomagamy, wychodzimy z inicjatywą. Pracujemy od 9 do 17, ale nasze głowy są otwarte przez 24 h.

 
 
grafika.png

Mamy Zdolnych grafików

Każda zatrudniony przez nas grafik przechodzi ostrą selekcję. Bierzemy pod uwagę nie tylko znajomość programów graficznych, ale przede wszystkim umiejętność budowania prezentacji e-detailingowych przyjaznych użytkownikowi.

 
 
informatycy.png

Oraz Doświadczonych Informatyków

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.


 
Profesjonalizm, fachowość i kreatywność. Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę i polecam!
— Michał Dąbek, Sanofi
 

Liczby mówią same za siebie

Tworzymy prezentacje e-detailingowe dla leków Rx, OTC i suplementów diety.

0
0
0

 

WYCENA W CIĄGU 24H

Jeśli chcesz poznać koszty przygotowania prezentacji e-detailing, skontaktuj się z nami.
W ciągu 24 h przygotujemy dla Ciebie ofertę.

 
Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko
Z jakiego systemu CLM korzystają Twoi przedstawiciele?
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *