Tworzymy prezentacje e-detailingowe, które pomogą Twojemu przedstawicielowi w przeprowadzeniu skutecznej wizyty promocyjnej.

W naszych prezentacjach wykorzystujemy szereg mechanizmów, które zwiększają zapamiętywalność i efektywność wizyt Twojego przedstawiciela.

 
video.gif

Animacje

Wykorzystaj siłę animacji do podkreślenia ważnych informacji lub po prostu do skupienia uwagi swojego klienta na istotnych elementach prezentacji.

medpad-nagrania_eksperta.png

Nagrania Ekspertów

Wykorzystaj siłę autorytetu eksperta. Nawet krótkie nagranie może sprawić, że Twoja prezentacja stanie się bardziej wiarygodna i przekonywująca.

3D_small.gif

OBIEKTY 3D

Twój wyjątkowy produkt możesz przedstawić w postaci przestrzennej wykorzystując technologię 3D. Dzięki takiemu podejściu w atrakcyjny i angażujący sposób pokażesz wszystkie ważne szczegóły.

quiz.gif

Quizy

Wykorzystaj quizy do wzbudzenia większego zainteresowania prezentowanym tematem i zwiększ zapamiętywalność swojej prezentacji.

ankiety_v2.gif

ANKIETY

Poznaj opinie Twoich klientów na interesujący Cię temat. Wykorzystaj ankiety do lepszego zrozumienia ich potrzeb i preferencji.

Kalkulator.gif

Kalkulatory

Użyj specjalnie przygotowanego kalkulatora do wykonania prostych i złożonych obliczeń bezpośrednio w prezentacji.

wykres_v2.gif

Interaktywne wykresy

Przedstaw dane w ciekawy, interaktywny sposób. Zachęć klientów do samodzielnego odkrywania zależności, których nie widać na pierwszy rzut oka.  


Co oferujemy?

Możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie:

  • analizy potrzeb komunikacyjnych

  • tworzenia architektury prezentacji

  • redakcji treści medycznych i merytorycznych

  • opracowania graficznego

  • kodowania w HTML5 pod odpowiedni system CLM


Certyfikat IMS

Nasze umiejętności w tworzeniu prezentacji CLM zostały potwierdzone przez IMS. Posiadamy certyfikat dostawcy prezentacji CLM do systemu MI Intelligence.   

eContent_Certf-logo.jpg

Liczby mówią same za siebie

 Tworzeniem prezentacji CLM zajmujemy się od 5 lat. Zdobyliśmy na tym polu bardzo duże doświadczenie.

0
0
0

WYCENA W CIĄGU 24H

Jeśli chcesz poznać koszty przygotowania prezentacji e-detailing, skontaktuj się z nami. W ciągu 24 h przygotujemy dla Ciebie ofertę.