elearning

E-learning dla firm - jak go wykorzystać w biznesie?

E-learning dla firm - jak go wykorzystać w biznesie?

Kto się nie rozwija, ten się cofa. Choć ta maksyma może się wydawać mało odkrywcza, w świecie biznesu zawsze się sprawdza. Jeśli zależy Ci na tym, aby wzmocnić potencjał swojego przedsiębiorstwa, koniecznie zainwestuj właśnie w rozwój – zwłaszcza w aspekcie poszerzania i pogłębiania kompetencji swojego zespołu. Im wyższe są kwalifikacje Twoich pracowników, tym więcej możesz zrobić. Zobacz, jak e-learning dla firm pomoże Ci je budować krok po kroku.

Platformy e-learningowe: jak wykorzystać zalety e-learningu?

Platformy e-learningowe: jak wykorzystać zalety e-learningu?

Chcesz skutecznie wdrożyć do pracy nowego członka zespołu? Zależy Ci na tym, aby efektywnie przeszkolić pracowników z zakresu nowych produktów w ofercie? A może chcesz się podzielić wiedzą branżową ze swoimi klientami? Wszystkie te zadania (i znacznie więcej) możesz zrealizować przy pomocy platformy e-learningowej dopasowanej do Twoich potrzeb. Dlaczego warto i jak w pełni wykorzystać potencjał e-learningu? Zobacz.

5 powodów, dla których szkolenia są nieskuteczne

5 powodów, dla których szkolenia są nieskuteczne

Szkolenia to absolutna podstawa nowoczesnego rozwijania kompetencji, zwłaszcza w życiu zawodowym. Doskonale o tym wiesz, więc jako pracodawca inwestujesz w nie, i to niemałe pieniądze. Zadaj sobie jednak pytanie: czy wyjazdy i sesje szkoleniowe, które do tej pory udało Ci się zorganizować, spełniły swoje zadania w aspekcie edukacyjnym? Nie do końca? Oto kilka powodów, dla których Twoje plany mogły się nie powieść. 

5 powodów, dla których warto postawić na grywalizacę w edukacji

5 powodów, dla których warto postawić na grywalizacę w edukacji

Ludzie uczą się przez całe życie. Nowe informacje pomagają lepiej odnaleźć się w otaczającym świecie – także (a może przede wszystkim) tym zawodowym. Pozwalają poszerzyć kwalifikacje, wspomagając nie tylko rozwój zawodowy pracownika, ale i całej firmy. Dlatego tak ważną rolę w budowaniu nowoczesnej firmy jest regularne organizowanie szkoleń i kursów – pozwalających kształtować zarówno miękkie, jak i twarde kompetencje. Co jednak zrobić, aby przekazane informacje zostały w głowach uczestników szkolenia na dłużej? Kluczem do sukcesu może być grywalizacja.