MedPad. Multichannel dla farmacji

MedPad jest narzędziem marketingu wielokanałowego, za pomocą którego dotrzesz do swoich klientów z odpowiednią informacją, w odpowiednim miejscu, w odpowiedni sposób i w odpowiednim czasie.

Bezpośrednia rozmowa z klientem jest bardzo ważną formą kontaktu, ale nie jedyną. Twoi klienci korzystają również z maila, telefonu, internetu. MedPad umożliwia wykorzystanie dodatkowych kanałów komunikacji do przeprowadzenia zintegrowanej kampanii promocyjnej.

 
avatar_wielokanalowosc.png

DZIAŁAJ WIELOKANAŁOWO

MedPad umożliwia przeprowadzenie zintegrowanej kampanii promocyjnej w kilku kanałach komunikacji: za pomocą wizyty face-to-face, e-mailingu oraz e-detailingu. Dzięki temu Twój komunikat zawsze dotrze do adresata we właściwym czasie, we właściwym miejscu i we właściwej formie.


avatar_komunikacja.png

DOPASUJ KOMUNIKACJĘ DO POTRZEB KLIENTÓW

Każdy klient jest inny i każdy wymaga indywidualnego podejścia. MedPad umożliwia precyzyjne dopasowanie komunikacji do potrzeb każdego odbiorcy. Dzięki temu właściwy przekaz trafi do właściwego klienta.

 


avatar_kreatywnosc.png

UWOLNIJ KREATYWNOŚĆ

Przedstaw zalety swojego produktu za pomocą interaktywnej, multimedialnej prezentacji. Medpad, Dzięki rozbudowanym możliwościom wizualizacyjnym i interaktywnym, skutecznie zwiększa zapamiętywalność wizyty przedstawiciela i tym samym pozwoli efektywnie wykorzystać każdą minutę spotkania.


avatar_kampania.png

ZARZĄDZAJ KAMPANIĄ Z JEDNEGO MIEJSCA

Przeprowadzenie skutecznej kampanii promocyjnej wymaga sprawnego centrum dowodzenia. MedPad umożliwia projektowanie, zarządzanie oraz kontrolę kampanii z poziomu łatwego w użyciu panelu administracyjnego.


avatar_jakosc_pracy.png

ZWERYFIKUJ JAKOŚĆ PRACY PRZEDSTAWICIELI

Czy Twoi przedstawiciele przeprowadzają zakładaną liczbę wizyt. Czy prezentacje przeprowadzane są w odpowiedni sposób? Czy kluczowe komunikaty trafiają do Twoich klientów? MedPad umożliwia dokładną weryfikację pracy Twoich przedstawicieli zarówno na poziomie ilościowym, jak i jakościowym.


avatar_wizyty.png

WYPEŁNIJ LUKĘ MIĘDZY WIZYTAMI

Kontakt z Twoim przekazem promocyjnym nie musi skończyć się wraz z końcem wizyty przedstawiciela. Udostępnij prezentacje w formie e-detailingu. Wydłuż czas interakcji z Twoim kluczowym komunikatem i wypełnij lukę między kolejnymi wizytami.


avatar_zintegruj_sprzedaz.png

ZINTEGRUJ SPRZEDAŻ I MARKETING

Połącz cele marketingowe i sprzedażowe w jedną spójną całość. Użyj MedPada do stworzenia kampanii uwzględniające strategię Twojej marki, cele działu sprzedaży i potrzeby klienta.


Poznaj możliwości MedPada

Jeśli chcesz poznać możliwości MedPada i porozmawiać o wdrożeniu wielokanałowej kampanii promocyjnej w Twojej firmie, umów się na demo.