Postaw na e-learning z Kogidu

Kogidu, to e-learningowa platforma edukacyjna, która pomoże w łatwym zarządzaniu procesem szkoleniowym w Twojej firmie i pozwoli na znaczną redukcja kosztów, które ponosisz na rozwój swoich pracowników. Przekonaj się sam. Wypróbuj Kogidu przez 30 dni zupełnie za darmo.

 
 
Kogidu-screen.png
 
 

Dołącz do naszych klientów

Już ponad 4000 osób podwyższa swoje kwalifikacje za pomocą platformy e-learningowej Kogidu.
Cieszymy się, że mamy w tym swój udział.

 
 
 
Kogidu jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują prostego, ekonomicznego rozwiązania do zdalnego szkolenia pracowników.
— Karolina Krzywicka-Szpor, Moya
Profesjonalna obsługa projektu pod każdym względem. Komunikacja z klientem na najwyższym poziomie. Willisch poleca.
— Damian Karolak, Willisch


 
 

Funkcjonalności, które docenisz

Platforma e-learningowa Kogidu, to wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie wspierać rozwój kadry pracowniczej zarówno podczas on-boardingu, jak i na dalszych etapach kariery.

 

Programy EDUKACYJNE

Stwórz indywidualne programy edukacyjne dla swoich pracowników.

Więcej

Kursy e-learningowe

Wykorzystaj kursy zgodne
ze standardem SCORM.

Więcej

Grywalizacja

Motywuj za pomocą punktów, rankingów, poziomów i odznak.

Więcej

Biblioteka wiedzy

Zgromadź materiały edukacyjne w jednym miejscu

Więcej

Testy, Quizy, Ankiety

Zweryfikuj wiedzę. Poznaj opinie.

Więcej

Analiza Postępów

Sprawdź wyniki i postępy w nauce.

Więcej

 

Platforma e-learningowa Kogidu. MOC możliwości.

Kogidu, to e-learningowa platforma edukacyjna dla firm, dzięki której możesz zadbać o rozwój pracownika już od pierwszego dnia zatrudnienia. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracyjnym, dostosowanie funkcjonalności platformy e-learningowej do potrzeb i specyfiki Twojej działalności, nigdy nie było łatwiejsze.

 
 
 

Wdrażaj nowych pracowników

Pierwsze dni w nowej pracy to zawsze wyzwanie. Przyswojenie nowych reguł gry – zadań, obowiązków czy procedur – może być przytłaczające. Ułatw życie sobie i nowym pracownikom. Platforma e-learningowa Kogidu usprawni on-boarding i spowoduje, że proces stanie się bardziej przyjazny dla nowego członka zespołu.

Więcej

 

WspIERAJ i motywUJ

Zaangażuj pracownika w proces edukacji. Nauka wciągająca jak najlepsza gra komputerowa? Tak właśnie działa platforma e-learningowa Kogidu. Wykorzystuj elementy grywalizacji, by szkolenie przyciągało uwagę i angażowało. Dzięki temu jego uczestnicy przyswajają wiedzę oraz kompetencje – efektywnie i na długo.

Więcej


 

RozwijAJ kompetencjE

Zgrany i wykwalifikowany zespół to podstawa sukcesu firmy. Zbuduj solidne podstawy firmy. Platforma e-learningowa Kogidu pozwoli Twoim pracownikom się rozwijać. Krok po kroku, w kierunku, który jasno określisz. Budowanie kompetencji miękkich, automatyzacja obowiązujących procedur, wdrażanie nowych… Elearning pozwoli Tobie i Twojemu zespołowi osiągać zamierzone cele.

Więcej

 

Monitoruj postępy w nauce

Nauka to długotrwały proces, a nie jednorazowe szkolenie. Platforma e-learningowa Kogidu pozwoli Ci pójść o krok dalej. Monitoruj popularność przygotowanych szkoleń oraz ich efektywność i rozliczaj zespół z postępów. Wykorzystaj elearning jako dodatkową metodę oceny pracowników i zachęcaj ich do poszerzania kompetencji.

Więcej

 

Planuj i zarządzaj

Twórz kompletne programy szkoleniowe dla początkujących i zaawansowanych. Zaplanuj rozwój zespołu od A do Z. Stwórz kursantom możliwość rozbudowywania kompetencji krok po kroku. Przygotuj kompletne programy szkoleniowe i swobodnie nimi zarządzaj, np. dopasowując je do potrzeb poszczególnych działów firmy.

Więcej

 

Angażuj swoich kontrahentów

Wykorzystaj platformę e-learningową Kogidu do szkolenia swoich kontrahentów. Pozwól im lepiej poznać Twoje produkty i zaangażuj we współpracę. Wykorzystaj elearning jako element strategii marketingowej i budowania głębszych relacji.

Więcej

korzyści, które docenisz

E-learningowa platforma edukacyjna Kogidu, to połączenie prostoty obsługi z zaawansowanymi funkcjami, co czyni ją jednym z najlepszych produktów tego typu dostępnych na polskim rynku. Czuwamy nad jej ciągłym rozwojem i systematycznie poszerzamy jej funkcjonalność, aby odpowiadała potrzebom klientów bez względu na profil ich biznesowej aktywności. Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na Kogidu, doceniają korzyści płynące z e-learningu.

 
 
prostota i funkcjonalność.png

PRostota i Funkcjonalność

Dzięki platformie e-learningowej Kogidu, klient otrzymuje pełen zestaw narzędzi wyjątkowo łatwych w konfiguracji. Można je dowolnie skalować, aby umożliwić prowadzenie wirtualnych szkoleń dla jak największej grupy uczestników. Staraliśmy się dopracować każdy szczegół, ale pozostajemy otwarci na wszelkie uwagi naszych użytkowników. Wszystko po to, aby platforma e-learningowa Kogidu mogła optymalnie wywiązywać się ze swoich zadań w każdej sytuacji. Skorzystaj z prostoty i funkcjonalności Kogidu i sprawdź korzyści, jakie daje elearning.


optymalizacja KOSZTÓW

Realizacja tradycyjnych szkoleń potrafi pochłonąć znaczną część firmowego budżetu, a przecież wydatki zawsze trzeba optymalizować. Mając to na uwadze, wiele przedsiębiorstw, coraz częściej poszukuje rozwiązań podobnych do tych, które oferuje edukacyjna platforma e-learningowa Kogidu. Oszczędność pieniędzy i czasu, to niezaprzeczalne korzyści e-learningu w porównaniu do klasycznych, stacjonarnych szkoleń. Dlatego już teraz sięgnij po nasze rozwiązanie i zmniejsz wydatki na edukację swoich pracowników.

optymalizacja kosztow.png

oszczednosc czasu.png

Oszczędność CZASU

Osoby korzystające z platformy e-learningowej Kogidu mają stały dostęp do szkoleń, 24h, 7 dni w tygodniu. Sami wybierają dogodny moment na naukę: w pracy, w domu, a nawet podczas podróży i oszczędzają czas przeznaczony na dojazdy do miejsc, w których odbywają się tradycyjne zajęcia. Czas oszczędzają również szkolący, którzy dzięki zaawansowanym narzędziom w krótkim czasie mogą przygotować i zaktualizować materiały edukacyjne. Sprawdź, ile czasu zaoszczędzisz korzystając z platformy edukacyjnej Kogidu i doceń korzyści elearningu.


Elastyczność

Ogromną zaletą platformy e-learningowej Kogidu jest jej duża elastyczność w zaspokajaniu różnorodnych potrzeb edukacyjnych organizacji. Przy pomocy nowoczesnej platformy edukacyjnej można wdrażać nowych pracowników, edukować osoby, które powinny doskonalić swoje zawodowy umiejętności, a także podwyższać kwalifikacje kontrahentów. Przekonaj się, jak z każdym szkoleniem, zrealizowanym na platformie Kogidu, rosną kompetencje Twoich pracowników i współpracowników i sam oceń korzyści jakie daje elearning.

platforma e-learningowa dla kazdego.png

latwosc rozbudowy.png

Łatwość ROZBUDOWY

Platforma e-learningowa Kogidu jest narzędziem, które sprawdziło się już wielu firmach. Dlaczego? Bo bazuje na nowoczesnych modułach o bogatej funkcjonalności. Ale to nie wszystko: w razie potrzeby zakres funkcji jest aktualizowany o nowe, przydatne elementy. Dzięki temu nasza platforma e-learningowa ciągle się rozwija. Chcemy, aby Kogidu spełniało oczekiwania przedsiębiorców, którzy są świadomi korzyści płynących z elearningu oraz poszukują solidnego narzędzia o wysokiej skuteczności i szerokim spektrum funkcjonalności. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i razem wypracujmy najlepsze rozwiązanie.


Wszystko pod konrolą

Zadbaliśmy o to, aby platforma e-learningowa Kogidu nie była tylko i wyłącznie narzędziem do dystrybucji materiałów edukacyjnych. Menadżerowie nadzorujący szkolenia mają dostęp do statystyk i danych, na podstawie których mogą ocenić zaangażowanie szkolących się śledzić ich postępy w nauce. Wszystko bazuje na intuicyjnym interfejsie, dzięki któremu dostęp do funkcji analitycznych staje się banalnie proste dla każdego i pozwala w pełni docenić korzyści jakie daje elearning. Przekonaj się, że siła leży w prostocie.

analiza postepow.png

nowatorski e-learning na ktory cie stac.png

NowatorskA Platforma e-learningOWA, na którą Cię stać

Na całym świecie większe oraz mniejsze firmy dążą do tego, aby edukować swoje kadry za pomocą nowoczesnych narzędzi szkoleniowych przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Efektywna platforma e-learningowa wcale nie musi być droga. Dlatego stosujemy bardzo elastyczną politykę cenową dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości. Dołącz do naszych klientów i przekonaj się, że koszty e-learningu mogą być niższe niż myślisz, a korzyści większe niż się spodziewasz.

 

Wdrażamy, administrujemy,
Tworzymy Kursy e-learningowe

Zgłaszając się do nas, możesz być pewien kompleksowej obsługi na każdym etapie wdrożenia platformy
e-learningowej Kogidu.

 
 
wdrozenie.jpg

Wdrożenie

Od momentu zgłoszenia się do nas, aż po całkowite uruchomienie platformy, klienci otrzymują nasze pełne wsparcie. Pomagamy, doradzamy i dobieramy najlepsze rozwiązania.


administracja.jpg

Administracja

Pomagamy w zarządzaniu wszystkimi elementami systemu – administrujemy użytkownikami, programami edukacyjnymi i materiałami szkoleniowymi.

 


kursy.jpg

Tworzenie Kursów e-learningowych

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie tworzenia kursów e-learningowych – od wykonania storyboardu, poprzez projekt graficzny, aż po gotowy, interaktywny kurs.

Więcej


Ile kosztuje Platforma e-learningowa Kogidu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje Kogidu, wypełnij kliknij w button i wypełnij formularz. Wycenę otrzymasz w ciągu kilku godzin.