Tworzymy kursy e-learnigowe, które możesz wykorzystać w edukacji swoich pracowników lub kontrahentów. 

Pomagamy na każdym etapie tworzenia kursów e-learningowych – od wykonania storyboardu, poprzez projekt graficzny, aż po gotowy, interaktywny kurs zgodny ze standardem SCORM do umieszczenia w platformie Kogidu lub dowolnym innym systemie LMS. Takie rozwiązanie jest świetną opcją dla firmy, która chciałaby szkolić pracowników lub swoich kontrahentów, a nie ma ku temu odpowiedniej bazy technicznej i treściowej. Stworzymy kurs e-learningowy w oparciu o nowoczesne narzędzia i formaty. Skala możliwości jest naprawdę duża.

 
 

1) SToRyboard

storyboard.jpg

Storyboard jest szczegółowym planem szkolenia z uwzględnieniem wszystkich treści, układu graficznego oraz planowanych interakcji. Jego celem jest przedstawienie koncepcji szkolenia. Storyboard przygotujemy w formie prezentacji PPT. Na tej podstawie ocenisz, czy proces tworzenia kursów e-learningowych zmierza w odpowiednim kierunku. W razie potrzeby możesz nanosić poprawki czy uzupełniać prezentowane treści o dodatkowe informacje. Gwarantujemy otwartość na merytoryczne uwagi, aby efekt był optymalny.


2) Projekt graficzny

Na etapie projektu graficznego nadajemy treściom ostateczną formę wizualną. Dobieramy czcionki, kolory, opracowujemy grafiki, wybieramy zdjęcia. Projekt graficzny może powstać “od zera” lub na podstawie linii graficznej klienta. Często właśnie identyfikacja wizualna jest swoistą bazą dla tego, jak moduł ma ostatecznie wyglądać. Przy tworzeniu szkoleń e-learningowych staramy się zachować spójność graficzną, która ułatwia przyswajanie treści oraz jest zgodna z wizerunkiem firmy.

projekt graficzny.jpg

 

3) Interakcje

interakcje.jpg

Ostatnim etapem tworzenia szkolenia e-learningowego jest wykonanie animacji, interakcji oraz dodanie multimediów (video, lektor). W efekcie powstaje interaktywna prezentacja gotowa do umieszczenia w systemie do zarządzania szkoleniami (LMS) lub jako element strony internetowej. Interaktywność jest podstawą większości projektowanych przez nas szkoleń online. Dzięki temu są bardziej angażujące dla użytkowników i lepiej wpiszą się w Twoje oczekiwania. Gotowe szkolenia e-learningowe mogą być udostępniane za pomocą naszej platformy e-learningowej Kogidu, lub dowolnej innej wspierającej standard SCORM.

 

Szkolenia e-learningowe, które stworzyliśmy

Szkolenie “1000 pierwszych dni dla życia”

Szkolenie “1000 pierwszych dni dla życia”

Szkolenie “Mikrobiota jelit - nasi wewnętrzni przyjaciele”

Szkolenie “Mikrobiota jelit - nasi wewnętrzni przyjaciele”

Szkolenie “Kosmiczna podróż”

Szkolenie “Kosmiczna podróż”

Szkolenie “żywienie niemowląt i małych dzieci”

Szkolenie “żywienie niemowląt i małych dzieci”

Szkolenie “Wino dla początkujących”

Szkolenie “Wino dla początkujących”

Szkolenie “Postbiotyki - nowa era rozumienia mikrobioty”

Szkolenie “Postbiotyki - nowa era rozumienia mikrobioty”

Szkolenie “Niedojrzałość układu pokarmowego”

Szkolenie “Niedojrzałość układu pokarmowego”

Szkolenie “Reklamacje wyrobu medycznego”

Szkolenie “Reklamacje wyrobu medycznego”

Szkolenie “Produkt refundowany”

Szkolenie “Produkt refundowany”

 

Dodatkowe usługi

Oferujemy nie tylko projektowanie i tworzenie szkoleń e-learningowych. Poza dedykowanymi rozwiązaniami szkoleniowymi zapewniamy naszym klientom szereg dodatkowych usług, które mogą stanowić element szkolenia e-learningowego lub występować jako samodzielny materiał edukacyjny.

 
 

PPT do SCORM

ppt to scorm.jpg

Jeśli posiadasz prezentację PowerPoint, którą chciałbyś wykorzystać do edukacji swoich pracowników, możemy na jej podstawie stworzyć szkolenie e-learningowe, które dostarczymy w formie pakietu SCORM. Dzięki temu będziesz mógł śledzić postępy uczestników, dodać quiz, video, lektora oraz pliki do pobrania. Jest to ciekawa opcja, dla osób, które chcą w szybki i tani sposób stworzyć szkolenie e-learningowe na podstawie gotowych materiałów.


Screen recording

Wprowadzasz do firmy nowe oprogramowanie, aplikację lub system? Nagranie ekranu, to wygodna i skuteczna forma nauki, która zaoszczędzi ci mnóstwo czasu i ułatwi wdrożenie. Tego typu szkolenie online projektujemy w formacie SCORM lub video. Wystarczy tylko, że udostępnisz nam program, z którego chcesz przeszkolić swoich pracowników, a my przedstawimy sposób jego działania oraz wymagane funkcje.

screen recording.jpg

 

Animacje

animacje.jpg

Chciałbyś pokazać swoim pracownikom lub klientom jak działa Twój produkt lub usługa w komunikatywny i angażujący sposób? Przygotujemy dla Ciebie animację w technologii 2D lub 3D, dodamy do niej lektora i podkład muzyczny. Taka forma prezentacji jest atrakcyjna i zyskała ogromną popularność na całym świecie. Może stanowić ważny element tworzenia kursów e-learningowych, które koncentrują się na przedstawieniu możliwości, funkcji oraz potencjalnych zastosowań produktu. Animacje przyciągają uwagę i posiadają duże walory edukacyjne.


Video

Tworzenie szkoleń e-learningowych bardzo często wiąże się z wykorzystaniem nagrań video. Za ich pomocą możemy obrazowo przedstawić proces sprzedażowy, czy produkcyjny, zademonstrować działanie produktu. Zastosowań jest bardzo dużo. Wykonamy dla Ciebie profesjonalne nagranie i zajmiemy się postprodukcją. Mamy na tym polu duże doświadczenie. Do realizacji wykorzystamy niezbędne rekwizyty oraz lokalizacje.

video.jpg

 

Nagrania lektorskie

nagrania lektorskie.jpg

Niektórzy wolą czytać inni słuchać. Tworząc szkolenie e-learningowe pomyśl o jednych i o drugich. Zaproponujemy najlepszego lektora i przeprowadzimy nagranie. Zadbamy o to, aby treści uwzględniały konieczne informacje i aby były odczytane w sposób zrozumiały i komunikatywny. Współpracujemy z profesjonalnymi lektorami i studiami nagraniowymi doświadczonymi w produkcji reklam, materiałów edukacyjnych oraz korporacyjnych.


Wycena w ciągu 24h

Jeśli chcesz poznać koszty stworzenia szkolenia e-learningowego, skontaktuj się z nami. W ciągu 24 h przygotujemy dla Ciebie ofertę.