On-boarding. Witamy na pokładzie.

Gdy w Twoim zespole pojawia się nowa osoba, Kogidu pozwoli Ci stworzyć program szkoleniowy, który pokieruje rozwojem jej kompetencji we właściwą stronę. Taki, który już na początku drogi pozwoli jej poznać zasady gry i zintegrować się z zespołem. Taki, dzięki któremu Wasza współpraca szybko zacznie przynosić efekty i dawać satysfakcję. 

 
 
on-boarding.jpg
 

Pomóż nowemu pracownikowi zadomowić się w Twojej organizacji.

Nowy pracownik ma przed sobą ogromne wyzwanie. Procedury, produkty do poznania, polityka firmy, specyficzna kultura organizacji, standardy działania. Musi je przyswoić w możliwie najkrótszym czasie, aby mógł zacząć działać na pełnych obrotach. 

Jeszcze większe wyzwanie stoi przed Tobą jako pracodawcą. To Ty jesteś odpowiedzialny za zapewnienie nowemu członkowi zespołu jak najlepszych warunków on-boardingu. Z Kogidu ten proces przebiegnie efektywnie, bez straty czasu, a co najważniejsze – w przyjaznej, spokojnej atmosferze. Krok po kroku.

Stwórz program startowy, który poprowadzi nowego członka zespołu za rękę.

Wiedza i umiejętności, które musi przyswoić nowy pracownik są rozległe. Nie da się tego zrobić w dzień, dwa, a nawet tydzień. Nowy członek zespołu potrzebuje czasu, aby zbudować bazę informacji o produktach, zautomatyzować procesy czy poznać strukturę organizacji firmy. Kogidu pomoże mu zapoznać się ze wszystkimi informacjami w dobrym tempie i samodzielnie. Platforma stanie się jego przewodnikiem i pozwoli zrozumieć, czego od niego oczekujesz.

Nowy pracownik po przejściu programu startowego:

 • zdobędzie podstawową wiedzę i umiejętności niezbędne na jego stanowisku pracy,

 • zyska szansę poszerzenia kompetencji,

 • otrzyma jasną informację o polityce firmy, jej misji i kierunkach działalności,

 • przyswoi kluczowe dane dotyczące sprzedawanych produktów / usług,

 • zapozna się z obowiązkami przypisanemu jego stanowisku,

 • będzie się dobrze bawił, przechodząc kolejne etapy szkolenia.

Ty, jako pracodawca:

 • zaoszczędzisz czas – raz przygotowany program on-boardingowy możesz wykorzystać za każdym razem, gdy przyjmujesz nowego pracownika,

 • zyskasz kontrolę nad postępami uczestnika szkolenia wstępnego – sprawdzisz, jakie postępy w kursie osiągnął, ile testów zaliczył i zadecydujesz, jak dalej pokierować jego szkoleniem,

 • zaoszczędzisz pieniądze – nowy członek zespołu może szkolić się samodzielnie, nie jest konieczny nieustanny nadzór innego pracownika,

 • efektywnie przekażesz kluczowe informacje o swojej działalności,

 • zmotywujesz i zainspirujesz nowego pracownika.


Stwórz angażujące i efektywne szkolenie wdrażające z Kogidu. Pomożemy Ci je zaplanować i wykonać od podstaw.

Masz już gotowe materiały szkoleniowe w PDF, HTML lub SCORM? Przenieś je na Kogidu i wykorzystaj pełen potencjał e-learningu.

Skontaktuj się z nami już teraz!


WYPRÓBUJ KOGIDU ZA DARMO PRZEZ 30 DNI

Już dziś poznaj możliwości i zalety firmowej platformy e-learningowej Kogidu!