Biblioteka wiedzy

Ulotki, zestawienia, prezentacje, video - każda firma produkuje setki materiałów, które trudno odnaleźć, gdy są najbardziej potrzebne. Dlatego z pewnością ucieszy Cię fakt, że w Kogidu całą wiedzę można zgromadzić w jednym miejscu. Dzięki temu Twoi pracownicy będą mieli wygodny dostęp do cennych zasobów.


 

Artykuły

artykuly.png

Artykuły są doskonałym uzupełnieniem informacji zawartych w szkoleniach. Możesz tworzyć je samodzielnie za pomocą wygodnego edytora, który pozwala na swobodne formatowanie tekstu, dodawanie grafik, filmów, plików do pobrania a nawet quizów.

 

Pliki do pobrania

pliki do pobrania.png

Jeśli dysponujesz gotowymi materiałami, dodaj je do artykułu jako załączniki. Kogidu akceptuje najpopularniejsze formaty, takie jak: pdf, doc, xls, ppt.

 
 

Video

video.png

Podobno jeden obraz wystarczy za 1000 słów. A film to 24 obrazy na sekundę. Webinary, filmy szkoleniowe, demonstracje to bardzo skuteczne narzędzia edukacyjne. Jeśli posiadasz materiały, video zaimportuj je do Kogidu i pomóż swoim pracownikom w jeszcze łatwiejszym przyswajaniu wiedzy.

 

Quizy

quiz.png

Jeśli jakiś artykuł jest dla Ciebie szczególnie istotny i chcesz zmotywować pracowników do zapoznania się z jego treścią, dodaj kilka pytań quizowych, a potem sprawdź wyniki w module analitycznym.


 

Wypróbuj za darmo przez 30 dni

Już dziś poznaj możliwości i zalety firmowej platformy e-learningowej Kogidu!