Tworzymy prezentacje e-detailingowe, które pomogą Twojemu przedstawicielowi w przeprowadzeniu skutecznej wizyty promocyjnej w gabinecie lekarskim i w aptece. Od wielu lat współpracujemy z wiodącymi producentami leków na receptę, OTC i suplementów diety. Wykonaliśmy setki prezentacji i tysiące slajdów. Zdobyliśmy doświadczenie, którym chętnie się z Tobą podzielimy.

 
 
logotypy strona.jpg
 

 
Pracownicy Wecreo dali się poznać jako wysokiej klasy specjaliści w zakresie tworzenia przezentacji e-detailingowych.
— Maciej Zakrzewski, Nutricia
 

 

W jaki sposób STworzymy Twoją
Przentację E-detailingową?

 
brief.jpg

Zaczniemy od Analizy Briefu

Napisz, kto jest odbiorcą Twojej prezentacji e-detalingowej: lekarz, czy farmaceuta. Opisz swój produkt. Czy jest to lek na receptę, OTC, czy suplement diety. Wskaż jego unikalną wartość. Dołącz materiały merytoryczne i graficzne. Określ swoje oczekiwania. Na tej podstawie będziemy mogli opracować koncepcję prezentacji i przedstawić Ci wstępną wycenę.

storyboard.jpg

Opracujemy Architekturę

Zanim przystąpimy do prac graficznych i programistycznych stworzymy architekturę prezentacji e-detailingowej. Wykonamy wstępny projekt slajdów, opracujemy koncepcję animacji i interakcji, tak abyś mógł zrozumieć mechanikę i logikę całości. Architektura prezentacji jest podstawą dla projektu graficznego.

 
 
 
grafika.jpg

zaprojektujemy

W ramach tego etapu otrzymasz projekt całej prezentacji e-detailingowej: każdego slajdu wraz ze wszystkimi jego odsłonami. To jest najlepszy moment na wprowadzanie zmian merytorycznych, tekstowych i graficznych. W efekcie powstaje kompletny projekt prezentacji gotowy do przekazania do Twojego Działu Medycznego. Po ostatecznej akceptacji przygotujemy końcową wycenę.

kodowanie.jpg

zakodujemy

Zaprojektowane slajdy trafią w ręce informatyka, który zajmie się kodowaniem pod wybrany system CLM. Gotową prezentację udostępnimy do ostatecznej akceptacji, wprowadzimy drobne poprawki i na koniec przekażemy pliki administratorowi Twojego systemu.

 
 

 
Profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie, to cechy które są mocną stroną firmy od lat. Polecam współpracę!
— Renata Kamińska, Theapharma
 

 
 

Dlaczego lekarz zapamięta
Twoją prezentację e-detailingową?

W naszych prezentacjach e-detailingowych wykorzystujemy szereg mechanizmów, które zwiększają zapamiętywalność prezentacji, a tym samym zwiększają skuteczność wizyty Twojego przedstawiciela.

 
 
 

Więcej o metodach zwiększania skuteczności prezentacji e-detailingowych przeczytasz na naszym blogu.

 

 

Tworzymy prezentacje e-detailingowe
pod popularne systemy CLM

 
 
 

Posiadamy certyfikat QuintilesIMS uprawniający do tworzenia prezentacji
e-detailingowych pod system MI Touch.

 
 
eContent_Certf-logo.jpg
 
 

Profesjonalizm, fachowość i kreatywność.
Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę i polecam!
— Michał Dąbek, Sanofi

 
 

Co nas wyróżnia?

Nasz zespół specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu prezentacji e-detailingowych wykorzystywanych przez przedstawicieli firm farmaceutycznych. Ale doświadczenie, to nie jest nasz jedyny atut.

 
 
 
sowa.png

Posiadamy wiedzę medyczną

Projekty, które realizujemy są każdorazowo weryfikowane pod kątem ich poprawności merytorycznej. Pracując z nami, masz pewność, że rozmawiasz z ludźmi, którzy wiedzą co to biorównoważność, badania 3 fazy, czy efekt placebo.

 
 
zarowka.png

Jesteśmy kreatywni

Kreatywność to coś znacznie więcej niż projektowanie, to umiejętność rozwiązywania problemów w oryginalny i nietypowy sposób. To szuka łączenia rzeczy na pozór ze sobą niezwiązanych. Nie bez powodu nazywamy się Wecreo. Kreatywność mamy w DNA.

 
 
kciuk.png

Dbamy o klientów

Najbardziej cenimy sobie partnerskie relacje z klientami. Aby to osiągnąć staramy się realizować każdy projekt tak, jakby był naszym pierwszym projektem. Nie popadamy w rutynę, nie odgrzewamy kotletów. Angażujemy się, pomagamy, wychodzimy z inicjatywą. Pracujemy od 9 do 17, ale nasze głowy są otwarte przez 24 h.

 
 
grafika.png

Mamy utalentowanych grafików

Każdy zatrudniony przez nas grafik przechodzi ostrą selekcję. Bierzemy pod uwagę nie tylko znajomość programów graficznych, talent plastyczny, dbałość o szczegóły, ale przede wszystkim umiejętność projektowania z myślą o odbiorcy. Dzięki temu nasze prezentacje e-detailingowe są czytelne, estetyczne, nieprzeładowane treścią i - co najważniejsze - przyjazne w użyciu.

 
 
informatycy.png

Współpracujemy z DoświadczonyMI Informatykami

W trakcie naszej wieloletniej działalności udało nam się stworzyć zespół informatyków, który jest w stanie przełożyć na język HTML5 nawet najbardziej śmiałe pomysły. Nasi informatycy stworzą dla Ciebie prezentację e-detailingową, która może zawierać grę, animację 3D, interaktywne wykresy, kalkulatory, quizy, filmy. Granicą jest wyobraźnia i możliwości iPada.

 
 

Liczby mówią same za siebie

Tworzymy prezentacje e-detailingowe dla leków Rx, OTC i suplementów diety.

0
0
0

 

WYCENA W CIĄGU 24H

Jeśli chcesz poznać koszty przygotowania prezentacji e-detailing, skontaktuj się z nami.
W ciągu 24 h przygotujemy dla Ciebie ofertę.

 
Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko
Z jakiego systemu CLM korzystają Twoi przedstawiciele?
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *