Grywalizacja

Zmotywuj swoich pracowników do nauki za pomocą mechanizmów znanych z gier. Gromadzenie punktów, dobre miejsce rankingu, przechodzenie na wyższe poziomy, prestiżowe odznaki, potrafią sprawić, że nauka staje się przyjemnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem.


 

PLATFORMA, KTÓRA PUNKTUJE

punkty.png

Użytkownicy Kogidu są nagradzani punktami za zaliczenie testów, za aktywność w serwisie oraz za wkład merytoryczny. Punkty zachęcają i motywują do nauki oraz większego zaangażowania w platformę. Są podstawą dla rankingów i poziomów.

 

Kto pierwszy ten lepszy

ranking.png

Celem rankingu jest nagradzanie najbardziej aktywnych użytkowników. Osoby znajdujące się na czele listy zgromadziły najwięcej punktów i cieszą się szczególnym statusem. W Kogidu poza rankingiem globalnym dostępne są również rankingi grupowe.

 
 

Do odznaczenia wystąp

odznaki.png

Odznaki pozwalają poznać silne strony poszczególnych użytkowników Kogidu i ocenić ich poziom zaangażowania, umiejętności oraz wiedzy. Do zdobycia jest odznaka Eksperta, Reportera, Prymusa, Odkrywcy i Pisarza.

 

NIE TYLKO DLA ORŁÓW

poziomy.png

Użytkownicy, którzy zdobędą wystarczającą liczbę punktów za aktywność i osiągnięcia w Kogidu przechodzą na coraz wyższe poziomy: od Adepta, przez Orła aż do Guru. Zdobycie najwyższego poziomu świadczy o największym zaangażowaniu danego użytkownika i jest prestiżowym wyróżnieniem.

 

Wypróbuj za darmo przez 30 dni

Już dziś poznaj możliwości i zalety firmowej platformy e-learningowej Kogidu!