Programy edukacyjne

Z Kogidu łatwo i szybko stworzysz programy edukacyjne, indywidualnie dopasowane do stanowiska i stażu pracy Twoich pracowników. Ty określisz zakres materiałów i czas trwania programu, a Kogidu zadba o resztę – powiadomi pracownika, przydzieli materiały i przypomni o ważnych terminach.


 

Każdemu według potrzeb

konfiguracja.png

Dla każdego działu w Twojej firmie możesz stworzyć osobny program edukacyjny różniący się zawartością merytoryczną oraz czasem trwania. Dzięki temu z łatwością zaspokoisz różnorodne potrzeby szkoleniowe swoich pracowników.

 

Porządek musi być

kategoria.png

Stwórz kategorie tematyczne, a następnie przyporządkuj do nich swoje materiały edukacyjne. Możesz również skorzystać z tagów. Ułatwisz w ten sposób poruszanie się po platformie i szybkie dotarcie do każdego materiału. 
 

Priorytety, priorytety

menu.png

Dodając materiał do programu edukacyjnego możesz określić, czy jest obowiązkowy, czy dodatkowy. Czytelne rozróżnienie materiałów pozwoli Twoim pracownikom zdecydować, czym powinni zająć się w pierwszej kolejności.

 

Bądź na bieżąco

na biezaco.png

Kogidu aktywnie komunikuje się z użytkownikami. Raz w tygodniu wysyła personalizowany newsletter z informacją o wszystkich nowościach, które pojawiły się na platformie. Twoi pracownicy będą zawsze na bieżąco.Wypróbuj za darmo przez 30 dni

Już dziś poznaj możliwości i zalety firmowej platformy e-learningowej Kogidu!