Wiedza i kompetencje pracowników są spoiwem Twojej firmy.

Świat zmienia się dynamicznie, a wraz z nim – rynek i Twoi klienci. Nowoczesny e-learning pozwoli Twoim pracownikom być zawsze na bieżąco. Wyzwól potencjał i stymuluj rozwój kompetencji swojego zespołu – zarówno tych „miękkich”, jak i „twardych”. Wzmocnij kapitał swojej firmy i zbuduj przewagę konkurencyjną z Kogidu.

 
 
rozwijanie kompetencji.jpg
 

Wykorzystaj Kogidu, by szkolić w każdej dziedzinie.

Chcesz, by Twoi pracownicy (a może klienci?) lepiej poznali produkty oferowane przez firmę? Zależy Ci na tym, by efektywnie wdrożyć procedury? Wprowadzasz nowy system sprzedażowy? A może chcesz zapoznać pracowników z zaawansowanymi technikami negocjacji w klientami? To tylko kilka sytuacji, w których warto wykorzystać potencjał e-learningu.

Stwórz szkolenie na platformie Kogidu i zbuduj nowoczesną organizację uczącą się od podstaw.

Z Kogidu zrealizujesz np.:

  • szkolenia wdrożeniowe dla każdego stanowiska – prosto, konkretnie i do celu,

  • szkolenia produktowe – efektywnie przekazuj informacje o swoich rozwiązaniach i naucz swoich pracowników / kontrahentów skutecznie je sprzedawać,

  • szkolenia z procedur – instrukcja obsługi nowej maszyny / oprogramowania? A może nowy system obiegu dokumentów w firmie? Kogidu przeprowadzi Twój zespół przez ten proces krok po kroku,

  • szkolenia miękkie – obsługa klienta, techniki sprzedaży, negocjacje, komunikacja interpersonalna… Ty decydujesz.

Skuteczne narzędzia edukacyjne, które wykorzystują elementy grywalizacji, microlearningu i w przystępy sposób podają informacje, zaskoczą Cię efektywnością. Sięgnij po narzędzie, które pozwoli zrealizować cele rozwojowe – szybciej, skuteczniej, taniej i przyjemniej.

Porozmawiajmy o strategii edukacyjnej w Twojej firmie.


WYPRÓBUJ ZA DARMO PRZEZ 30 DNI

Już dziś poznaj możliwości i zalety firmowej platformy e-learningowej Kogidu!