Testy, quizy, ankiety

Bądźmy szczerzy - ludzie nie lubią testów. Zarówno testowani jak i testujący. Ci pierwsi, ponieważ test wywołuje stres. Ci drudzy, ponieważ przygotowanie testu jest pracochłonne. W Kogidu postaraliśmy się, żeby rozwiązywanie testu było jak najmniej stresujące, a jego przygotowanie, jak najprostsze. Poza testami masz do dyspozycji quizy i ankiety.


 

Trening czyni mistrza

test probny.png

Zanim Twój pracownik podejdzie do testu końcowego, może spróbować swoich sił w teście próbnym i sprawdzić w czym jest dobry, a co wymaga jeszcze powtórzenia. Wyniki testu próbnego są widoczne tylko dla niego.

 

Testy Końcowe

test-koncowy.png

W Kogidu można tworzyć testy końcowe składające się z pytań jednokrotnego wyboru oraz z pytań otwartych. Testy mogą mieć ograniczenie czasowe, losową kolejność pytań i odpowiedzi, różne progi zdawalności i różną punktację. Uwzględniliśmy nawet możliwość poprawki.

 
 

Zapraszamy do quizu

quiz_ok2.png

Niezwykle skuteczną formą nauki są quizy, które pomagają w utrwaleniu wiedzy za pomocą ciekawych zadań. Ułóż elementy w odpowiedniej kolejności, uzupełnij zdanie, dopasuj opis do definicji, przeciągnij element w odpowiednie miejsce, to tylko niektóre przykłady quizów, które możesz wykorzystać w Kogidu.

 

Poznaj opinie

ankieta pytania.png

Jeśli chciałbyś poznać opinie swoich pracowników na interesujący Cię temat, stwórz ankietę, opublikuj ją w Kogidu, przeanalizuj odpowiedzi i wyciągnij wnioski.

 

Wypróbuj za darmo przez 30 dni

Już dziś poznaj możliwości i zalety firmowej platformy e-learningowej Kogidu!