korzyści, które docenisz

E-learningowa platforma edukacyjna Kogidu, to połączenie prostoty obsługi z zaawansowanymi funkcjami, co czyni ją jednym z najlepszych produktów tego typu dostępnych na polskim rynku. Czuwamy nad jej ciągłym rozwojem i systematycznie poszerzamy jej funkcjonalność, aby odpowiadała potrzebom klientów bez względu na profil ich biznesowej aktywności. Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na Kogidu, doceniają korzyści płynące z e-learningu.

 
 
prostota i funkcjonalność.png

PRostota i Funkcjonalność

Dzięki platformie e-learningowej Kogidu, klient otrzymuje pełen zestaw narzędzi wyjątkowo łatwych w konfiguracji. Można je dowolnie skalować, aby umożliwić prowadzenie wirtualnych szkoleń dla jak największej grupy uczestników. Staraliśmy się dopracować każdy szczegół, ale pozostajemy otwarci na wszelkie uwagi naszych użytkowników. Wszystko po to, aby platforma e-learningowa Kogidu mogła optymalnie wywiązywać się ze swoich zadań w każdej sytuacji. Skorzystaj z prostoty i funkcjonalności Kogidu i sprawdź korzyści, jakie daje elearning.


optymalizacja KOSZTÓW

Realizacja tradycyjnych szkoleń potrafi pochłonąć znaczną część firmowego budżetu, a przecież wydatki zawsze trzeba optymalizować. Mając to na uwadze, wiele przedsiębiorstw, coraz częściej poszukuje rozwiązań podobnych do tych, które oferuje edukacyjna platforma e-learningowa Kogidu. Oszczędność pieniędzy i czasu, to niezaprzeczalne korzyści e-learningu w porównaniu do klasycznych, stacjonarnych szkoleń. Dlatego już teraz sięgnij po nasze rozwiązanie i zmniejsz wydatki na edukację swoich pracowników.

optymalizacja kosztow.png

oszczednosc czasu.png

Oszczędność CZASU

Osoby korzystające z platformy e-learningowej Kogidu mają stały dostęp do szkoleń, 24h, 7 dni w tygodniu. Sami wybierają dogodny moment na naukę: w pracy, w domu, a nawet podczas podróży i oszczędzają czas przeznaczony na dojazdy do miejsc, w których odbywają się tradycyjne zajęcia. Czas oszczędzają również szkolący, którzy dzięki zaawansowanym narzędziom w krótkim czasie mogą przygotować i zaktualizować materiały edukacyjne. Sprawdź, ile czasu zaoszczędzisz korzystając z platformy edukacyjnej Kogidu i doceń korzyści elearningu.


Elastyczność

Ogromną zaletą platformy e-learningowej Kogidu jest jej duża elastyczność w zaspokajaniu różnorodnych potrzeb edukacyjnych organizacji. Przy pomocy nowoczesnej platformy edukacyjnej można wdrażać nowych pracowników, edukować osoby, które powinny doskonalić swoje zawodowy umiejętności, a także podwyższać kwalifikacje kontrahentów. Przekonaj się, jak z każdym szkoleniem, zrealizowanym na platformie Kogidu, rosną kompetencje Twoich pracowników i współpracowników i sam oceń korzyści jakie daje elearning.

platforma e-learningowa dla kazdego.png

latwosc rozbudowy.png

Łatwość ROZBUDOWY

Platforma e-learningowa Kogidu jest narzędziem, które sprawdziło się już wielu firmach. Dlaczego? Bo bazuje na nowoczesnych modułach o bogatej funkcjonalności. Ale to nie wszystko: w razie potrzeby zakres funkcji jest aktualizowany o nowe, przydatne elementy. Dzięki temu nasza platforma e-learningowa ciągle się rozwija. Chcemy, aby Kogidu spełniało oczekiwania przedsiębiorców, którzy są świadomi korzyści płynących z elearningu oraz poszukują solidnego narzędzia o wysokiej skuteczności i szerokim spektrum funkcjonalności. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i razem wypracujmy najlepsze rozwiązanie.


Wszystko pod konrolą

Zadbaliśmy o to, aby platforma e-learningowa Kogidu nie była tylko i wyłącznie narzędziem do dystrybucji materiałów edukacyjnych. Menadżerowie nadzorujący szkolenia mają dostęp do statystyk i danych, na podstawie których mogą ocenić zaangażowanie szkolących się śledzić ich postępy w nauce. Wszystko bazuje na intuicyjnym interfejsie, dzięki któremu dostęp do funkcji analitycznych staje się banalnie proste dla każdego i pozwala w pełni docenić korzyści jakie daje elearning. Przekonaj się, że siła leży w prostocie.

analiza postepow.png

nowatorski e-learning na ktory cie stac.png

NowatorskA Platforma e-learningOWA, na którą Cię stać

Na całym świecie większe oraz mniejsze firmy dążą do tego, aby edukować swoje kadry za pomocą nowoczesnych narzędzi szkoleniowych przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Efektywna platforma e-learningowa wcale nie musi być droga. Dlatego stosujemy bardzo elastyczną politykę cenową dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości. Dołącz do naszych klientów i przekonaj się, że koszty e-learningu mogą być niższe niż myślisz, a korzyści większe niż się spodziewasz.