Jak tworzyć prezentacje CLM?

Comment

Jak tworzyć prezentacje CLM?

Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy tworzeniu prezentacji CLM? O czym trzeba pamiętać, czego się wystrzegać? W tym artykule dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem z pracy nad prezentacjami.

Comment

Krótka historia pewnego zlecenia

Comment

Krótka historia pewnego zlecenia

Kiedy duży klient zwraca się do ciebie z pytaniem, czy zrobisz dla niego coś, w czym się nie specjalizujesz, to jesteś w kropce. Zgodzić się - źle, odmówić - jeszcze gorzej. 

Stanęliśmy przed takim dylematem prawie rok temu, kiedy w mojej skrzynce mailowej pojawiło się zaproszenie do konkursu. Zadanie było ambitne - stworzenie responsywnej platformy e-learningowej z CMS-em, systemem analitycznym oraz elementami grywalizacji, słowem duży projekt.

Comment

Comment

Dermatolog w komórce

Smartfony towarzyszą i ułatwiają nam życie na każdym kroku. Skoro mogą być naszym przewodnikiem, doradcą, stylistą, szefem kuchni, dlaczego nie mogą być lekarzem

Comment

Comment

Dr Siri?

Pamiętacie HALLa z Odysei Kosmicznej 2001 – komputer, z którym można było porozmawiać jak z prawdziwym człowiekiem? Czasami wizje futurologów znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. Mamy rok 2011 i świat poznaje Siri – inteligentnego asystenta, albo asystentkę (w USA Siri jest kobietą, w Wielkiej Brytanii i Francji - mężczyzną), który umożliwia zupełnie nowy sposób interakcji z iPhonem.

Comment

Mobilna rewolucja w farmacji

Comment

Mobilna rewolucja w farmacji

Kiedy w 2007 roku na dorocznej konferencji MacWorld Steve Jobs pokazał światu iPhone'a powiedział, że Apple na nowo wynalazł telefon. Wielu komentatorów odebrało te słowa jako mocno przesadzone, ale jak pokazało życie i wyniki sprzedaży (iPhone jest najlepiej sprzedającym się telefonem w USA) Jobs miał rację

Comment